DOPORUČENÍ

Pana Malého jsem oslovila ve věci rekonstrukce bytového jádra, a to na základě kladných referencí uveřejněných na internetu. 

Přístup pana Malého mně vyhovoval už od první schůzky -  přišel přesně v dohodnutý čas, byl příjemný, vstřícný a profesionálně věcný. 

Realizace samotná probíhala hladce, jakékoliv odchylky - časové či technické - se mnou pan Malý vždy probíral. I spolupracovníci pana Malého René a Olda jsou velmi zruční, a co já obzvláště oceňuji - přemýšlejí. Dokázali jsme se domluvit za pochodu na drobných úpravách, nic nebyl problém. 

Pan Malý mimo jiné doporučil i další řemeslníky pro práce související s rekonstrukcí (se všemi se nakonec domlouval na časových možnostech sám, já jsem do jejich komunikace nemusela vůbec vstupovat), a taktéž byl nápomocen při výběru zařizovacích předmětů. Vše, na čem jsme se domluvili, platilo.

Zrekonstruovaný byt je krásný, provedení všech prací pečlivé, s výsledkem jsem velmi spokojena. Firmu pana Malého mohu určitě doporučit. 

I.Masaříková (Rekonstrukce bytového jádra v bytě 1+1, Brno Bystrc)
_____________________________________ 


Ráda bych poděkovala panu Malému za velmi dobrou spolurpáci při výměně sanitární techniky. Oceňuji zejména jeho profesionální přístup, ochotu, rychlou a kvalitní práci. Jeho dlouholeté zkušenosti určitě pomohou všem, kteří se potřebují před zahájením rekonstrukce v bytě poradit s odborníkem. Jsem ráda, že lze stále najít spolehlivé řemeslníky, kteří opravdu umí...

Jitka Bělehradová
_____________________________________ 


Firma pana Malého prováděla rekonstrukci větší části panelového bytu mojí dcery a zetě. Hodnocení píšu jako osoba, která vykonávala stavební dozor.
 Firmu jsme oslovili na základě kladných referencí na jejich webových stránkách. Samotná rekonstrukce pak začala až za delší dobu. Bylo to způsobeno jednak obrovskou vytíženosti p. Malého a jeho parťáka p. Oldy a jednak našimi požadavky, které byly v některých bodech pro ně trochu nepřijatelné (hlavně přeskládání rozvodů v bytovém jádru, aby se zmenšila obezdívka jádra). Nicméně jsme se nakonec domluvili a spolupráce se rozeběhla. Na začátku jsem průběžně kontrolovala veškeré rozhodující věci, srovnávala jsem moje záznamy se záznamy firmy (výkony, časy a pod.). Zjistila jsem, že vše souhlasí do detailu a že není nutné, abych trávila tolik času na stavbě z důvodu kontroly, pouze vzhledem k rychlé domluvě nutných změn to bylo výhodou. P. Malý a p. Olda jsou obdivuhodně pracovití, zodpovědní a poctiví. Ale hlavně perfektně umí dělat svoje řemeslo. Mám možnost srovnávat, protože jsem se velkou část svého profesního života pohybovala na stavbách. Tak precizně a odborně provedenou práci dnes už řemeslníci ani neumí dělat. Pan Malý a pan Olda by mohli dávat lekce. Spokojeni jsme byli i s ostatními řemeslníky z jiných profesí, které nám p. Malý doporučil (až na jednu výjimku, ale to možná byla jen shoda nešťastných náhod). Oběma pánům patří naše obrovské poděkování za perfektně odvedenou práci, za jejich vstřícnost, ochotu domluvit se a poradit tam, kde jejich letitá praxe přinese lepší řešení problému.   

Ing. Adela Čejková, autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby 

_____________________________________ 


Hodnocení zakázky celkové rekonstrukce hygienického zázemí v bytě, realizované panem Vlastislavem Malým.

Jsme mimořádně spokojeni s celkovým výsledkem rekonstrukce, s perfektní kvalitou a hlavně se vstřícností, profesionalitou a flexibilitou s jakou pan Malý přistupoval k řešení problémů, které se při rekonstrukci objevily. Žádný problém, resp. požadavky „ navíc „ neskončily konstatováním, že to nejde, ale naopak pan Malý nabídl operativně řešení, které vedlo vždy k vynikajícímu výsledku. Pan Malý se svým týmem spolupracovníků jsou opravdovými mistry ve svém oboru a je velkým štěstím získat tento tým k provedení odborných prací. V našem případě bezvadně zvládli práce instalatérské, topenářské, zednické, obkladačské, sádrokartonářské a to vše i s likvidací vzniklého odpadu a s udržováním pořádku v bytě. Nedocenitelná byla i pomoc pana Malého s výběrem a dodáním všech zařizovacích předmětů vč. dlažeb a obkladů a návdavkem i jeho doporučení a zajištění odborníků v navazujících činnostech (malíř, natěrač). 

Dovoluji si tímto ještě jednou panu Malému poděkovat a jeho firmu všem vřele doporučit.
Spokojený zákazník 

Josef Tichý, Brno - Žabiny

_____________________________________ 


Vážený pane Malý,

moc děkujeme Vaší firmě za precizní realizaci našeho bytového jádra. Jsme velmi spokojení a zvýšil se nám komfort bydlení. Určitě Vás doporučíme našim známým. Děkujeme za spolehlivost, vstřícné jednání i Vaše cenné rady jako zkušeného odborníka.
Přejeme hodně dalších spokojených zákazníků.
S pozdravem
 
Jaroslava a Pavel Hájkovi, Brno - Bystrc

_____________________________________ 

Pane Malý,
s Vaší prácí jsme byli nadmíru spokojeni, za což Vám ještě jednou děkujeme. Již neexistuje mnoho firem, které umí dobré řemeslo. Domluva s Vámi byla na jedničku, práce precizně odvedená a také máte velice příjemné vystupování. Kdybychom ještě někdy hledali odborníky ve vašem oboru, jistě se obrátíme na Vás. Děláte si velice dobré jméno a určitě Vás ráda doporučím svým známým. Přeju, ať máte spoustu spokojených zákazníků a aby se Vám dařilo.
 
Mějte se krásně a ještě jednou díky.

Romana Hromková, Brno
_____________________________________ 

Vážený pane Malý,

ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za realizaci zakázky při rekonstrukci koupelny a WC v rodinném domku.
Oceňuji Váš profesionální přístup ke všem problémům, které se při rekonstrukci vyskytly a vzhledem ke stáří domu se daly očekávat. Také děkuji za nabídku a následnou realizaci výměny radiátorů v celém domě. 
Cením si Vašeho přístupu ke klientovi, kdy platí, že když něco slíbíte, tak to také dodržíte. Dále děkuji za rady při výběru materiálu a zařízení, doporučení následných řemeslníků malíře-natěrače, podlaháře atd. 
Nesmím opomenout poděkovat za perfektní práci stále dobře naladěného pana Oldy. Bylo opravdu radostí s Vámi spolupracovat. 
Pokud budu v budoucnu něco potřebovat, ráda se na Vás opět obrátím a všem Vás doporučím.

Bohumila Jamborová, Brno-Chrlice
_____________________________________    

S firmou Vlastislava Malého jsme byli při rekonstrukci bytového jádra maximálně spokojeni, práce byla precizně odvedena v plánovém termínu. Rovněž jsme ocenili výbornou komunikaci včetně cenných rad, vyslechnutí našich požadavků a jejich nádhernou realizaci. Můžeme vřele doporučit.

Ing. Pavel Štafl
_____________________________________    

Vážený pane Malý,

po opakované zkusenosti z Vasi firmou jsem se zasnil s představou jaké by to bylo, kdyby všichni řemeslníci:
  • jednali vždy poctivě, i když to může občas byt i v jejich neprospěch
  • dodržovali slíbené terminy, i když mají hodně práce
  • měli spravedlivé ceny, i když je jejich zákazník v nouzi
  • poradili v zajmu zákazníka, i když existuje možnost, jak na zákazníkovi vydělat víc
  • rozuměli svému řemeslu a pracovali efektivně, i když je výhodnejší se teprve učit za hodinovou sazbu
  • po sobe vše uklidili a chovali se uctivě, i když to není předmětem objednávky
  • vyúčtovavali svoji práci detailně a prehledně, i kdyý je výhodnější to tak nedělat
Vím, že je to dnes naivní utopie. Ale já jsem, díky Vám, to vše i zažil.
S velkou úctou k poctivým řemeslníkům a morálním lidem.

Ing. Libor Radek
_____________________________________   

Vážený pane Malý,
dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za kompletní rekonstrukci mého bytového jádra v panelovém domě. Věřte, že za svůj již dlouhý život, jsem se ještě nesetkala s takovou ochotou a pečlivostí s jakou Vaše firma provedla veškeré práce na této MODERNIZACI. Velice kladně hodnotím Vaše konkrétní rady a doporučení, co se týče použití materiálu na postavení jádra, tak i zakoupení kvalitního vybavení koupelny a WC. Byla jsem mile překvapena perfektní a rychlou koordinací prací a pečlivostí při řešení nepředvídatelných situací, které jsou v panelových domech až velmi časté. Potěšilo mě, že veškerá moje přání byla vyslyšena, odborně se mnou prodiskutována a výsledek byla 100% spokojenost a uznání, že veškeré znalosti vyplývající z Vašich dlouholetých zkušeností všech profesí, které byly potřebné se přenesly do kvality provedených prací. Jsem Vám velmi vděčná za veškeré rady a odborná doporučení. Nyní, když je dílo hotové uznávám, že se vyplatily nákupy ve specializovaných prodejnách.

 

Zvláštní poděkování a uznání patří i panu Oldovi, který svoji práci prováděl s neuvěřitelnou pečlivostí a přesností. Vyřiďte prosím můj dík i dalším pracovníkům z firem, kteří se podíleli na pracích souvisejících se zprovozněním celého díla a to panu Holubovi, Večeřovi, Hrdličkovi a pracovníkovi od pana Tyla, kteří odvedli opravdu skvělou profesionální práci.
Oceňuji i velmi milé chování všech pracovníků a děkuji za jejich trpělivost a ochotu odpovídat na mé laické dotazy. Věřte, že Vaši firmu doporučím všem, kteří budou stát o precizní a profesionální práci za seriozní cenu a hlavně rychlé řešení v návaznosti různých profesí. 
Vám, panu Oldovi a panu Hrdličkovi osobně velký dík za provedení práce "navíc" (nová podlahy v předsíni), která nebyla v počáteční dohodě o rekonstrukci bytového jádra.

Olga Němcová, Starý Lískovec, Brno - velmi spokojená zákaznice
_____________________________________  

Pana Malého jsem na základě dřívějších rodinných zkušeností požádal o komplexní rekonstrukci staré, naprosto nevyhovující koupelny a části dalších navazujících rozvodů v bytě. Veškeré práce byly prováděny s řádnou řemeslnou pílí, která jinde rozhodně není samozřejmostí. Výsledkem je kvalitní, s citem pro detail vytvořená práce, která vypadá, že opravdu něco vydrží. Já za ni děkuji a pana Malého s klidným srdcem doporučuji i ostatním.

S pozdravem Marek Litzman
_____________________________________ 

Vážený pane Malý,
po necelém roce se dostávám k tomu, co jsem chtěla udělat už dávno, a to poděkovat Vám a celému Vašemu týmu
za rekonstrukci naší koupelny. Musím říci, že mě po zkušenostech se všemožnými řemeslníky překvapila ochota,
vstřícnost a profesionalita Vaší práce, a zejména rychlost a splnění termínu. Ráda Vás doporučuji a pokud 
budu potřebovat další rekonstrukci, určitě se obrátím s důvěrou na Vás.
Máte-li ještě fotky z naší loňské rekonstrukce (naleznete i zde), budu ráda, pokud je vystavíte a ukážete, jak je naše koupelna
teď krásná.
S přáním hezkého dne a spousty dalších spokojených zákazníků,

Hana Habrová
_____________________________________

Po 24 letech jsem musel pořídit novou kuchyňskou linku, se vším příslušenstvím. Problém byl s novým dřezem, odtok byl téměř nulový. Náhodně jsem si vybral firmu pan Malý a byla to ta nejlepší volba. Velice mile mě překvapila vstřícnost, vysoká profesionalita, individuální přístup řešení problému - nejlepší řešení a vyřešní problému bylo překvapivě rychlé, precizní, perfektní profesionální práce. A to bylo ztíženo obtížností přístupu. Pan Malý a (Olda) byli vynikající, cenově je tato firma velmi seriozní, spolehlivá. Budu se vždy obracet na tuto firmu v případě problému.

Doporučuji všem.

J. Svoboda, Brno 
_____________________________________    

Pane Malý, posílám Vám díky za rychle a skvěle vykonanou práci při nutnosti výměny vodovodní dřezové baterie v kychyni, včetně její zajištění ve vynikající kvalitě, za korektní přístup k zákazníkovi.

s pozdravem MUDr.Václav Kučera
_____________________________________   

Když mě pan Malý požádal o hodnocení své práce, nemusela jsem dlouho přemýšlet. Už při prvním kontaktu působil profesionálně, vstřícně. Zkušenost a precizní práce provázela celou rekonstrukci koupelny, toalety, kuchyně i další úpravy v bytě. Bylo-li třeba konzultovat některé věci mimo jeho obor, „měl na telefonu“ další vstřícné odborníky. S povděkem jsme přijali jeho připomínky směrem k dodavatelům materiálu a zařízení i různá vylepšení, na která bychom přišli až při užívání bytu. „Do karet zákazníka hraje“ jeho puntičkářská povaha, vše dopodrobna konzultoval a hledal možné varianty. Poděkování patří též jeho kolegům – panu Kouřilovi, panu Oldovi a panu Renému. Během úprav v bytě bylo třeba časově zkoordinovat spoustu různých prací – ani v tomto ohledu to nebyl problém. Dobrou vizitkou pro firmu pana Malého je, že kdybychom vybírali znovu, komu práci zadáme, nebudeme měnit! Ještě jednou děkuji.

 

Zdraví Mgr. Lenka Černá (fotografie referencích)
_____________________________________  

Vážený pane Malý,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za provedenou práci ( výměna ventilu a oprava protékajícího závěsného WC). S Vaší prací jsem byla maximálně spokojená. Chtěla bych vyzdvihnout spolehlivost, kvalitu a rychlost za přijatelnou cenu. Navíc oceňuji Váš velmi pozitivní přístup ke klientovi, což se dnes u řemeslníků málokdy vidí. Děkuji

Mgr. Renata Absolonová

_____________________________________  

Vážený pane Malý,

úvodem Vám chceme poděkovat a především vyjádřit naší spokojenost s rekonstrukcí naší koupelny, WC a předsíně, kterou Vaše firma provedla ve velmi dobré kvalitě, a která nás po zkušenostech s jinými instalatérskými firmami mile překvapila.  Vaši firmu můžeme s klidným svědomím doporučit všem, kteří preferují kvalitu odvedené práce a solidní jednání.

Jak jsme se dozvěděli o Vaší firmě? Bydlíme v panelovém domě a vše začalo s modernizací kuchyně. Pro montáž nové kuchyně jsme potřebovali zkontrolovat a připravit odpady, vodu, plyn a elektřinu. Bohužel firmy, na které jsme se tenkrát obrátili, odvedly nekvalitní práci a nepomohla ani reklamace. Termín montáže se přiblížil, byla sobota a na internetu jsem objevil firmu pana Malého, který nás ještě tentýž den navštívil a slíbil, že v pondělí dá vše do pořádku, což k naší spokojenosti splnil. Na první pohled kvalitní odvedená práce, ale také příjemné a ochotné vystupování pana Malého nás vedli k tomu, že jsme ho požádali o rekonstrukci koupelny a WC. Domluvili jsme si termín a předběžné náklady, navíc jsme ho požádali i o radu s výběrem sanitárního zařízení. Náš požadavek jsme během prací ještě rozšířili i o rekonstrukci předsíně.

Nyní již konstatujeme, že rekonstrukce byla provedena s velkou profesionalitou, s dodržováním domluvených termínů a pracovní doby. Navíc profesionalita a příjemné vystupování všech pracovníků firmy (Olda a René), ale i pracovníků dalších spolupracujících firem nám pomohly překonat nepohodlí spojené s rekonstrukcí, je dnes již pouhou vzpomínkou. Určitě firma pana Malého bude v případě další potřeby ta, na kterou se s důvěrou obrátíme.

Manželé Breinekovi, Starý Lískovec (referencích Rekonstrukce koupelny a WC - Brno, Starý Lískovec)

_____________________________________   

Vážený pane Malý,

ještě jednou Vám děkuji za výměnu vodovodní baterie v koupelně. Přestože jsem se domnívala, že půjde o banální výměnu, nastaly komplikace, které jste na místě a s jistotou vyřešil. Váš přístup byl nejen profesionální, ale také velmi zdvořilý a slušný. Což je v dnešní době ne zcela běžné. V případě potřeby se na Vás ráda a s jistotou budu obracet. Ať se Vám ve Vašem díle daří.

Dana Řádková 
_____________________________________  

Hodnocení zakázky celkové rekonstrukce hygienického zázemí v bytě, realizované panem Vlastislavem Malým.

Jsme mimořádně spokojeni s celkovým výsledkem rekonstrukce, s perfektní kvalitou a hlavně se vstřícností, profesionalitou a flexibilitou s jakou pan Malý přistupoval k řešení problémů, které se při rekonstrukci objevily. 

Žádný problém, resp. požadavky „navíc" neskončily konstatováním, že to nejde, ale naopak pan Malý nabídl operativně řešení, které vedlo vždy k vynikajícímu výsledku. Pan Malý se svým týmem spolupracovníků jsou opravdovými mistry ve svém oboru a je velkým štěstím získat tento tým k provedení odborných prací. V našem případě bezvadně zvládli práce instalatérské, topenářské, zednické, obkladačské, sádrokartonářské a to vše i s likvidací vzniklého odpadu a s udržováním pořádku v bytě.

Nedocenitelná byla i pomoc pana Malého s výběrem a dodáním všech zařizovacích předmětů vč. dlažeb a obkladů a návdavkem i jeho doporučení a zajištění odborníků v navazujících činnostech (malíř, natěrač).

Dovoluji si tímto ještě jednou panu Malému poděkovat a jeho firmu všem vřele doporučit.

Spokojený zákazník Josef Tichý  (referencích Rekonstrukce koupelny - Brno, Žabiny) 
_____________________________________ 

Pane Malý,
děkuji Vám i Vašim "klukům" Oldovi a Renému za krásně provedenou práci při renovaci naší koupelny a WC. Líbil se mi Váš přístup, kdy platilo to, co jsme dohodli, kdy 8 hodin ráno je opravdu 8 hodin ráno a kdy Vám nebylo zatěžko zajet s námi ve večerních hodinách vybrat obklady, baterie nebo koupelnové doplňky.

Velice oceňuji Vaše seriozní a kultivované vystupování a jako technik na Vás oceňuji Vaše "hračičkovství" a Vaše zatížení na kvalitní a moderní technické vybavení a hlavně to, ža je umíte použít. Děkuji Vám i za naši babičku, které jste vyměnili vanu včetně obkladu tak, že to babička poznala po návratu z chalupy jenom proto, že "ta vana je nějak moc čistá". 

Jsem rád, že jsem na Vaši firmu na internetu narazil a jsem si jist, že i další opravy, které v bytě plánujeme, nám uděláte neméně kvalitně. Přeji Vám krásné svátky, pevné zdraví a nám zákazníkům přeji, abyste se své práci ještě dlouho věnoval.

Pavel Pátek, Brno  (referencích Rekonstrukce WC a koupelny - Brno, Bohunice) 
_____________________________________ 
 

Na základě doporučení svého známého jsem se zkontaktovala s p. Malým za účelem přestavby bytového jádra a zhotovení prací, které s tím souvisejí. 

Hned po první schůzce jsem byla rozhodnutá a tato volba se mi velmi vyplatila. Pokud máte rádi profesionální přístup, precizně odvedenou práci až do nejmenších detailů a vysokou odbornost, mohu p. Malého vřele doporučit. Plně jśem se spolehla na jeho zkušenosti při výběru materiálů, obkladů, dlažby a doplňků a nelitovala jsem. Vše je maximálně promyšleno, jsou zvoleny ty nejlepší technologie a spolu se zkušenostni a nadstandardně odvedenou prací je výsledek úžasný.

Jsem s jeho prací velmi spokojena  a ve spojení s jeho pohodovou povahou a lidským přístupem není co řešit. Díky, vždy se na vás s důvěrou znovu obrátím.

Dana Čuperová s manželem (referencích Přestavba bytového jádra koupelna + WC - Brno)
_____________________________________ 

Pan Malý nás překvapil velkou profesionalitou při rekonstrukci našeho WC. Má velice příjemný přístup ke klientům. Jsme velice spokojeni a kdykoliv se na něho můžeme s důvěrou obrátit. Už se těšíme na nový ohřívač, který se nám chystá nainstalovat. Vřele doporučuji všem i náročným.

Procházkovi, Žabovřesky
_____________________________________ 

 

Firmu pana Malého jsem si našla na internetu. Vybrala jsem si ji hlavně proto, že zajistí veškeré práce pro rekonstrukci koupelny a toalety, abychom měli co nejméně starostí se zajištěním různých řemeslníků.

Na uvedená doporučení jsem se dívala trochu s nadhledem – říkala jsem si, že si to může každý podnikatel napsat sám, ale dnes již vím, že každá doporučení jsou pravdivá, protože pan Malý nás přesvědčil o své profesionalitě. Již při prvním jednání byl pan Malý velice příjemný, ve všem nám poradil a doporučil, co by pro nás bylo nejlepší, abychom byli maximálně spokojeni, což se mu podařilo.

Dnes již užíváme krásnou koupelnu a toaletu, kde je vidět výborně provedená profesionální práce, přesnost a odbornost.

Firmě pana Malého patří velké DÍK a mohu ji s klidným svědomím doporučit všem.

Moc Vás zdravím a přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsme my.

Černá Jarmila s rodiči
_____________________________________ 


Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval panu Malému za práci, kterou opětovně odvedl v naší koupelně.

Když jsem pana Malého před dvěma lety poprvé požádal o opravu WC, byl jsem mile překvapen jeho ochotou a zdravým „selským rozumem“, který neváhal použít, aby mi vyřešil nestandardní problém a zároveň ušetřil peníze. Práci odvedl kvalitně a rychle k naší úplné spokojenosti.

Tento měsíc jsem služeb firmy pana Malého využil opětovně, tentokrát kvůli vaně. Pokazila se mi samonavíjecí sprcha, ke které nebyl bohužel žádný rozumný přístup. Byl to prostě oříšek, který potřeboval chytrou hlavu a jemné ruce. A pan Malý opět nezklamal a opravu zvládl bravurně. A za to bych mu chtěl poděkovat.

Nemohu říci, že jsem nadšen, když se u nás vyskytne nějaký instalatérský problém (kdo by také byl), ale mám alespoň jednu jistotu: na opravy, a to i složité a obtížně řešitelné, je pan Malý vážně machr.

Děkuji.

Mgr. Jiří Vítek
_______________________________________
 

Firma pana Malého nám před lety rekonstruovala rozvod vody v levé části domu včetně přestavby koupelen a toalet. Aby bourací práce co nejméně zatěžovaly obyvatele domu, provedl pan Malý nové rozvody  originálním způsobem v obtížně přístupném domovním světlíku.  

Protože jsme byli velmi spokojeni s provedením této rekonstrukce, objednali jsme si u pana Malého i rekonstrukci rozvodu vody v druhé části domu.

Práce byly opět provedeny velmi kvalitně a v krátké době, takže tuto firmu můžeme vřele doporučit.

Ing. Procházka , Hrozňatova 15, Brno

_______________________________________

Chtěl bych poděkovat panu Malému, který se pustil do rekonstrukce všech
 vodovodních baterií v našem podnájmu. Je několik věcí, které bych na práci pana Malého velmi ocenil.

Pro mne nesmírně důležitý byl pozitivní přístup, kdy byla oprava provedena během dvou dní, první konzultace byla navíc ve večerních hodinách, po předchozí telefonické domluvě. Výběr veškerého materiálu jsem nechal na panu Malém, jeho volba byla v rozumné cenové relaci, všechny baterie vypadají velmi pěkně. V neposlední ředě musím ocenit, že se pan Malý nezalekl stavu, v jakém byly všechny rozvody v našem podnájmu.

Přestože nejsem z Brna, nyní vím, na koho se s důvěrou obrátit v případě jakýchkoliv instalatérských problémů. Firmu pana Malého mohu jen vřele doporučit.

Ing. Pavel Zmeškal - softwarový analytik
_______________________________________

Před 10ti lety jsem potřeboval vyměnit ve svém rodinném domě v Žebětíně vodovodní baterie (kuchyně, vana, sprchy). Obrátil jsem se na firmu pana Malého. Vše bylo napřed doporučeno, projednáno a kvalitně provedeno. Baterie fungují dosud, bez problémů.

Před 4 lety firma Malý u mne řešila jiný problém – zatékání vody ze sprchy pod dlažbu v koupelně a s tím související provlhání zdí v koupelně. Po projednání s panem Malým byla vyměněna dlažba v koupelně, část obkladů u sprchového koutu a vyměněn sprchový kout.

Práce trvaly týden a k mé spokojenosti byly provedeny ve vynikající kvalitě. Firmu pana Malého zvu vždy, i  když nastane i drobný problém (výměna těsnění na přívodu vody do domu, termostat na kotli, úprava drtiče odpadů v kuchyni...). Jednání je vstřícné a slušné a na vysoké úrovni, odevzdaná práce kvalitní.

Ing. Lubomír Heger - autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby

_______________________________________

Pan Malý pro nás realizoval kompletní rekonstrukci bytového jádra. Práce byly odvedeny v perfektní kvalitě, včas a za dohodnutou cenu.

Po celou dobu rekonstrukce jsme byli informováni o průběhu prací a konzultovali jsme podrobnosti realizace. Již téměř 3 roky vše funguje tak jak má, jsme spokojeni. Ať se daří!

Ing. Petr Slepička autorizovaný inženýr v oboru statika a dynamika staveb mosty a inženýrské konstrukce (referencích Rekonstrukce bytového jádra - Kuršova, Brno)

_______________________________________

Před několika lety jsem potřeboval udělat v rodinném domku koupelnu. Kolega mi poradil ať se obrátím na firmu "Malý", což jsem udělal. Jednalo se o zřízení nové koupelny včetně všech rozvodů vody, kanalizace, elektriky, přeložky topení, dlažby, obkladů atd. 

Jedinou mojí starostí bylo sdělit šéfovi firmy panu Malému jak chci aby koupelna vypadala a vybrat si z katalogu vanu, WC, obkladačky, baterie, dlažbu atd. Výsledkem byla perfektně odvedená práce a tedy krásná koupelna, do které chodím rád a nemusím se dívat na křivé kachličky. Říkám to proto, že se jako stavař pohybuji více než dvacet let po stavbách a s tak poctivě odvedenou prací jsem se snad ještě nepotkal. 

To však není jediná zkušenost s touto firmou. Obrátil jsem se na tuto firmu znovu, kdy jsem potřeboval zrekonstruovat starou koupelnu v patře. Výsledek byl stejný jako v prvním případě, tedy perfektní poctivá práce. Od této doby se na firmu Malý obracím kdykoliv potřebuji udělat menší stavební práce, nebo vyměnit či opravit vodu nebo kanalizaci. 

Jelikož jsem za mnoho let "deformovaný" svým povoláním stavaře a už jsem viděl velmi mnoho stavebních firem mohu už jenom dodat, že toto je jedna z mála firem, kde metr má opravdu 1000 mm a pravý úhel 90°. Investice do stavby je dlouhodobá záležitost a určitě se vyplatí dobře odvedená práce. 

Jedinou neřest , kterou pracovníci firmy mají je, že všichni mají rádi dobrou kávu, ale když se na ně člověk chvíli dívá jak pracují, tak jim tu kávu rád uvaří.

Ing. Karel Uličný - autorizovaný inženýr pro pozemní stavby (v referencích Rekonstrukce koupelny a WC v rodinném domě - Čajkovského, Brno)

_______________________________________

Pan Malý pro nás realizoval novou koupelnu a toaletu v našem novém bytě. S jeho prací jsme byli velice spokojeni, oceňuji především perfektní poradenství a znalost problematiky. Práce byla odvedená v perfektní kvalitě a bez nejmenších chyb. Jednoznačně doporučuji.

Jiří Trubák (v referencích Stavba koupelny a WC v novostavbě - Hvozdecká, Brno) 

_______________________________________

Firma pana Malého nám prováděla kompletní rekonstrukci topení, vody, rekonstrukci koupelen a záchodů. Vše bylo provedeno bez závad a velmi kvalitně. Pan Malý k práci přistupoval zodpovědně a dbal na kvalitu ve všech detailech, což se mi velmi líbilo. Firmu mohu vřele doporučit, odvádní perfektní práci.

Irena Dvořáková (rekonstrukce domu, kompletních rozvodů vody a topení, dvou koupelen a dvou WC - Veverská Bítýška)
_______________________________________

NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

INSTALATÉR BRNO . VODA . TOPENÍ . ODPADY . REKONSTRUKCE ROZVODŮ VODY . OBKLADY A DLAŽBY